Paket Servisi için Bizi Arayınız.

  • +90 (312) 219 61 64
  • info@safranigurme.com.tr

Hakkımızda
Safranı Gurme Restaurant Ankara'da yaşayan her kesime; kaliteli yemeği ucuza satarak, hizmetin en iyisini vermek üzere açılmıştır. Her türlü kamu ya da özel kesim çalışanlarının, esnafın, öğrencilerin yani kısacası her kesimin bir araya gelerek buluştuğu ve beraber yemek yeme keyfine ulaştıkları Safranı Gurme Restaurant sulu yemek sunumunda bir ilke imza atarak "güleryüzlü çalışan mutlu müşteri" anlayışıyla hizmet vermektedir .

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Safranı Gurme Restaurant'ta günümüz Türkiye'sinde sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ürünler ile taze meyve ve sebzeler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

Her yeni gün farklı çeşit et ve sebze üzerine yapılan sulu yemekler ile öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetinin verildiği Safranı Gurme Restaurant'ta sabahları kahvaltı ve çorba servisi de yapılmaktadır. Evlere, işyerlerine, inşaat şantiyelerine ve aklınızın gelebildiği her yere serviste sınır tanımayan Safranı Gurme Restaurant ; 0312 219 61 64 numaralı telefondan yemek servisi ile sürekli hizmettedir.